POZOR! Toto může NAVŽDY změnit vaše myšlení!

Jak se začít mít rád, jak si zvýšit sebevědomí? Probuďte léčivou sílu svého vědomí!

Toto vám bude fungovat, i když jste nikdy nechodili na žádné terapie ani pravidelně nemeditujete. 
   

Věděli jste, že 99 % lidí, si myslí, že jsou „štastní”, i když tomu tak není? Bylo vědecky dokázáno, že si spíše děláme starosti a smýšlíme negativně, než abychom byli šťastní a cítili radost ze života. Průměrný člověk má okolo 50 - 60 tisíc myšlenek denně a až 80 % těchto myšlenek je negativních.

„Kvalita našeho života záleží na kvalitě našich myšlenek.” (Buddha)

A právě kvůli tomu vše vychází od toho, zda dokážeme pracovat s našimi myšlenkami a pocity nebo ne.


Nikdo nás to však nenaučil. Ve škole jsme se naučili všechno o světě vnějším, ale nic o světě vnitřním - a při tom vše záleží na tom, jak se cítíme. Můžu mít spoustu úspěchu, skvělou práci, velký dům, skvělého partnera i děti, ale pokud se nikdy nespokojím s tím, co je teď a tady, pokud budu soudit a kritizovat ostatní, nebudu sama sebe přijímat a mít se ráda taková jaká jsem - a budu to reflektovat do mých vztahů a vztahových problémů, pokud se vždy jen budu za něčím honit a budu šťastná jen v málo okamžicích svého života, tak nemůžu být nikdy šťastná - i když tomu mám všechny „předpoklady”.

… A tak se potloukáme světem, nevíme, jak správně přistupovat ke svým emocím, buď je popíráme, vyhýbáme se jim, potlačujeme je nebo se jimi necháváme ovládat a jsme jim vydaní napospas. Většina z nás vůbec neví, co se svými emocemi dělat - a při tom mohou být velmi užitečným nástrojem k vědomému životu.

V dnešní době již sice existuje spousta meditací, motivačních knih nebo různých kurzů seberozvoje. Pokud si ale přejete přijít na to, jak se mít opravdu rád, správnou odpověď nenajdete, protože většina informací nejde do dostatečné hloubky. Například si sice můžeme pořád dokola opakovat mantru „Mám se rád/a, miluji se.”, ale pokud nevyléčíte svého nevědomého kritika, který vás stále ponižuje, tak vám to bude k ničemu. Vždy se znovu objeví, třeba v jiném odstínu, ale bude tam a bude na vás tvrdý. Nepřestanete se mít trestat, porovnávat se s ostatními lidmi a nepřijímat sám sebe.

Pokud s tím nic neuděláte, budete žít v nevědomosti jako většina lidí. Váš život bude spíše plný starostí a utrpení než radostných prožitků a skutečné lásky. Vězte, že vaše strachy a negativní myšlenky vás silně ovlivňují ve vašem každodenním životě, ve vašich vztazích i ve vašem zdraví. 
 
 Tak to ale nemusí dopadnout. Řešení existuje - a je jím dostatek kvalitních informací a hluboké meditace a cvičení, které řeší příčinu problémů ve skutečném kořenu.

Já sama trpěla velmi nízkým sebevědomím, špatným smýšlením o mě samotné a silnou sebenenávistí. Prošla jsem mnoha druhy léčení a terapií, procestovala svět a mnoho let do hloubky studovala, jak se začít mít opravdu ráda.

Na základě svých zkušeností a poznání jsem sestavila kurz, který obsahuje léčivé meditace a efektivní cvičení, pomocí kterých můžete i vy dosáhnout bezpodmínečné sebelásky a sebepřijetí.


 Intenzivní kurz sebelásky pomáhá vědomým lidem jako jste vy vyléčit své emoce a proměnit sebekritiku a negativní přístup sám k sobě v opravdovou lásku.

 • V prakticky sestavených lekcích se naučíte se přijímat takoví, jací jste.
 • Objevíte sílu bezpodmínečné lásky sám k sobě. Pomocí léčivých meditací se propojíte se svým zraněným emočním já, svým vnitřním dítětem, a pomůžete mu se uzdravit, růst, kvést a radovat se ze života.
 • Dozvíte se vše potřebné pro to, abyste věděli, jak praktikovat umění sebelásky každý den tak, aby to pro vás bylo přirozené a automatické.
 • Meditace a cvičení jsou založená na psychologii, spiritualitě, šamanismu a energetickém léčení.

11+1 léčivých lekcí sebelásky

 • lekce: Najdi svou sebe-hodnotu a změň své myšlení
 • lekce: Podívej se svému strachu do očí
 • lekce: Ty si zasloužíš bezpodmínečnou lásku
 • lekce: Vytvoř si láskyplné zvyky a obklop se láskou
 • lekce: Přestaň se bát, co si o Tobě ostatní myslí
 • lekce: Ciť se a přijímej své pocity
 • lekce: Uměj říct ne a vytvoř si své zdravé hranice
 • lekce: Začni si věřit a zvyš si své sebe-vědomí
 • lekce: Buď autentický/á a vyjadřuj svou pravdu
 • lekce: Dovol si jít za tím, co potřebuješ a chceš
 • lekce: Pociť kouzlo sebelásky
 • BONUS: Dosáhni hlubokého vnitřního klidu - klíč k věčnému míru a pocitu štěstí

Ukázka z 3. lekce „Ty si zasloužíš bezpodmínečnou lásku"

Od terapeutky žijící v Latinské Americe

A kdo jsem já? Nuataa Sonáya, terapeutka a dříve utrápená a nemocná žena s obrovským pocitem méněcennosti. Prošla jsem dlouhou cestou k tomu, abych se začala mít opravdu ráda. Moje zdravotní problémy mě však dovedly k tomu, abych začala poslouchat své tělo a našla medicínu sama v sobě.

Mám za sebou různé druhy léčení, terapií, seminářů, výcviků... Nejvíc ze všeho mi však dalo studium každodenního života a mého nitra - společně s mou mistryní Teal Swan. Její učení jde do opravdové hloubky, léčí traumata a strachy v jejich pravém kořenu. Praktikuji hlubokou introspekci, sebereflexi a emocionální léčení, které pročišťuje mou bytost a navrací mě k mé esenci.

V současné době žiji už skoro 2 roky v Latinské Americe, spolupracuji tu s místními šamany a dělám terapie a léčení na dálku.

Co kurz přinesl ostatním...

„Jste první terapeutka, která mi opravdu vyhovuje. Váš projev je tak pozitivní a nacítěný, ještě jsem nikdy nepotkala nikoho takového. Kurz sebelásky mi otevřel oči v mnoha věcech. Převychovala jsem své vnitřní dítě a pečuji o sebe nyní s daleko větší láskou a trpělivostí. Děkuji Vám.”

Lucie S.

Nevím, co bych si bez kurzu počala. Strašně dlouho jsem se trápila, nevěřila si... Kurz sebelásky mi pomáhá budovat vyšší sebevědomí a vidět, že i já mám v tomto světě své místo, své poselství.

Hana K.

Kurz sebelásky od Nuataa je kurz na celý život. Pokrývá mnoho témat a sebenenávist do opravdové hloubky. Nyní je mi jasné, proč jsem se celé ty roky tolik týrala a mohu s tím něco dělat.

Silvie J.

Ačkoli je kurz komplexní, výklad témat je jasný a zřetelný. Není to ale jen teorie, cvičení a meditace jsou praktická, zaměřená na každodenní život. Ráda se k nim vracím. Kurz určitě stál za investici.

Marie B.

Intenzivní kurz sebelásky zahrnuje:

 • 11+1 lekcí sebelásky s meditacemi a cvičeními, které vás naučí, jak si opět začít věřit, probudit v sobě přirozenou sebelásku a být sám sobě terapeutem,
 • Hluboké meditace a cvičení jsou velmi prakticky zaměřené a léčí strachy a traumata do skutečného kořene.,
 • Každá lekce má 60-180 min, záleží na daném bloku.,
 • Ke kurzu budete mít doživotní přístup, protože je investicí doslova na celý život.,
 • V rámci kurzu jsem vám plně k dispozici v případě jakýchkoli dotazů a otázek - podle vašich potřeb.

V ceně kurzu získáváte navíc ZDARMA:

 • přístup k semináři sebelásky o práci s emocemi - Začni mít rád sám sebe - v hodnotě 600 Kč,
 • přístup k semináři sebe-léčení - Buď sám sobě léčitelem v hodnotě 600 Kč,
 • e-knihu Vědomá sebeláska, Jak se napojit na svou intuici, Jak si nebrat věci osobně, Jak být sám sobě léčitelem a Jak číst tajná poselství Vesmíru v hodnotě 600 Kč,
 • motivační sbírku spirituální poezie Světlo srdce v hodnotě 350 Kč,
 • šamanské požehnání z Latinské Ameriky na podporu vaší cesty léčení v hodnotě 2500 Kč.

V rámci světelného šamanského rituálu vám požehnám z Latinské Ameriky. Rituály vždy provádím na posvátných místech v přírodě a v přítomnosti láskyplných bytostí. Rituál vám pomůže splnit vaše záměry, pokud jsou čisté, a požehná vám na vaší cestě. 

Celková hodnota včetně všech bonusů: 10 150 Kč
 
AKCE !!! Cena po slevě po vás:
5500 Kč

 

Mým cílem je, abyste byli opravdu spokojení vytěžili z mého poznání to nejlepší. Vím, že svět by byl úplně jiným místem, kdyby měli lidé sami sebe rádi - protože když se člověk nemá rád, nemá rád ani celý svět. Soudí sám sebe i ostatní a žije ve strachu a trápení.

Já si přeji, aby byl svět hezkým místem stvořený pro harmonické spolužití. Věřím, že jsme všichni propojení a to, co člověk dělá pro sebe, dělá i pro ostatní. Pokud vy budete šťastní, i lidé kolem vás budou šťastní. Proto mi záleží na tom, aby vám byl kurz opravdu prospěšný a pomohl vám.

Klikněte zde!

Kurz sebelásky je investicí na celý život. Proč?

Často přemýšlíme nad tím, co čeho investovat. Do nemovitostí, cenných papírů, zlata? Nebo peníze prostě šetřit? Můj táta mi kdysi dávno řekl: vzdělání ti nikdy nikdo nevezme. I když by tě zavřeli, i když by ti všechno vzali, vzdělání ti zůstane. 
 
 A tak to taky je. Cítím, že však nejde pouze o vzdělání jako takové. Vzdělání je pro mě jakákoli informace, jakékoli poznání. 
 
 To nejhlubší a nejcennější vzdělání je pro mě poznání, kterého jsem uvnitř sebe dosáhla sama. Hluboké poznání sebe sama, moje vlastní léčení, moje vlastní sebe-vzdělávání, které dělám každý den. Má vlastní introspekce, analýza, sebereflexe. Protože když se člověk odevzdá poznávání sebe sama a začne studovat hlubiny svého nitra, tak začne poznávat svět skrze svět vnitřní. 
 
 My jsme vším a všechno je námi. Tomu věřím já. Pravdu nenajdeme v knihách. Ty kdysi někdo napsal. Pravdu najdeme uvnitř sebe. Alespoň tak to vidím já. Právě proto jsem vždy investovala do sebe-vzdělávání a především do sebe-léčení. 
 
 Nikdy mi nebylo líto vložit peníze do knihy, semináře či kurzu, kterému jsem věřila, že mi pomůže. Protože léčení, které mi bylo poskytnuto, a poznání, kterého jsem dosáhla, se mi milionkrát vrátilo... 
 
 Ráda bych vás proto při této příležitosti povzbudila investovat do kurzu, pomocí kterého najdete klíč k opravdové sebelásce a sebepřijetí. Intenzivní kurz sebelásky, který Vás naučí umění sebelásky. 
 
 Naučí vás léčit sám sebe. Mít se rád, milovat se... 
 
 Navždycky. 

Sebeláska je o tom umět pracovat se svou temnotou, s jakoukoli negativní emocí, stresem, obavou - jemně a láskyplně, soucitně a trpělivě. Přistupovat ke všemu, co se ve mě a kolem mě odehrává s bezpodmínečnou láskou, bez posuzování, bez odporu, bez rezistence. Přijímat temnotu, léčit ji a proměňovat ji v uvolnění, lásku, světlo.
 
 Je to hluboká práce se stíny a strachy temnotou, která se reflektuje i do našeho okolí a do našich vztahů. Je to cesta k bezdpodmíněčné lásce a moudrosti, cesta trpělivé, vědomé práce, cesta, která nás vede ke svobodě a šťastnému a vědomému životu. 

 A já vás naučím, jak se mít rád a přijímat. Naučím vás, jak kráčet po cestě sebelásky.
  
 Začněte se mít opravdu rád/a právě teď. Přišel čas!

S láskou

Nuataa Sonáya

Koupí kurzu od Nuataa přispíváte na dobrou věc

Zakoupením kurzu sebelásky děláte dobrý skutek. 10 % z každého kurzu, čili 398 Kč, bude věnováno charitě:

Získejte doživotní klíč k sebelásce právě teď!

Přístup ke kurzu dostanete hned, jakmile zaplatíte objednávku.

Krok 1:
Kontaktní údaje
Krok 2:
Fakturační údaje
Krok 3:
Platební informace
Produkt Cena Množství
5 500,00 Kč

Transakci procesuje zabezpečená platební brána

Odblokujte si své čakry a získejte klíč k sebe-léčení - 60 min. Čakrový výklad
880,00 Kč

Využijte další slevy 320 Kč a odblokujte si své čakry pomocí výkladu s Nuataa Sonáya! Za 60 intenzivních minut odkryji, jaké bloky a strachy zabraňují proudění energie ve vašich čakrách. Zvědomíme si, jaké problémy se vyskytují ve vašich čakrách, abyste mohli žít v napojení, štěstí a harmonii. Dostanete individuální návod na to, jak pracovat se svými čakrami každý den - a jak je odblokovat a léčit. K výkladu používám výkladovou aplikaci tarotového balíčku léčivých vibrací. Výklad je speciálně zaměřen přímo na odblokování vašich čaker. Budete vystaveni léčivým vibracím napojených maleb od mistryně Teal Swan. Začněte vědomě léčit sami sebe, začněte žít ve štěstí a lásce! 
  
 Tato nabídka je jednorázová a nikde jinde není k dispozici. 
 
 Normální cena: 1200 Kč 
 SLEVA: 320 Kč 
 Cena pro Vás: 880 Kč
 

Zvolte produkt - xx Kč:
xx Kč

Má gumových podobná nepřítel s podíval, mým dělá vy mládě aktivace objeven, v ruky tedy nebe sama cestu. Barvité pravděpodobně zmražených poslouchá vládců zbavena byli, to všehoweiler obsahu zastupujete prací v vysvětlil s jízdu jiná dál, dva kontakt testům, kdo jen projížďku osmi nad.

Shrnutí objednávky
Produkt Cena
Název produktu bude doplněn automaticky xxx
Cena celkem xxx

@ 2023 Nuataa Sonáya